See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallshantering Vo Helsingborg
Beskrivning: Avfallshantering till häktena och frivården i Helsingborg. Omhändertagande av avfall från häktena och frivården i Helsingborg t.ex. papp, papper, plast, plåt, glas m.m.
Intern identifierare: 2023-25047
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav