378552-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Kyl- och frysutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
EX-klassade kylskåp/frysar samt låg/ultralågtemperaturfrysar i laboratoriemiljö
Referensnummer: SU FV-2.2.3-1307-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42513000 Kyl- och frysutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för kylar och frysar i laboratoriemiljö.