378570-2020 - ÄndringSverige-Jönköping: Byggnadsanläggning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Slättenskolan matsal storkök idrottshall
Referensnummer: 20/125
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45210000 Byggnadsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnad av matsal storkök och idrottshall till Slättenskolan