See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biträdande projektledare Stockholm
Beskrivning: Uppdraget omfattar att i rollen som biträdande projektledare stödja Fortifikationsverkets projektledare och medverka vid förarbete, projektering och byggnation.
Intern identifierare: 807/2026
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71540000 Byggteknisk ledning
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000