2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upprustning Stomnät och mätningsteknisk redovisning, Bdl 212 Ånge - Bräcke
Beskrivning: Avrop av Geodetisk mätningsteknik produkt (Uppdragskonsult) - Dynamiskt inköpssystem (DIS), 14578, Geodetisk mätningsteknik produkt (DIS)
Intern identifierare: KOM-420510
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upprustning Stomnät och mätningsteknisk redovisning, Bdl 212 Ånge - Bräcke