2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Inredningsdesign, besökarinformation och ljuddämpning för Kulturens hus allmänna ytor
Beskrivning: Den här upphandlingen avser ett avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, delområde Arkitekt. Uppdraget omfattar att ta fram lösningsförslag för Kulturens hus allmänna ytor på plan 3, 4 och 5 som ska uppdateras avseende inredningsdesign, koncept för information/skyltning samt ljudmiljö.
Intern identifierare: KLF 2024/578
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Inredningsdesign, besökarinformation och ljuddämpning för Kulturens hus allmänna ytor