See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Minnesgåva Smycken
Beskrivning: Minnesgåvor i form av smycken för anställda som uppnått 25-års anställningstid. Utbudet av gåvor ska vara: - Armband i rött och vitt guld - Collier i rött och vitt guld - Briljantring i rött och vitt guld - Briljantörhängen i rött och vitt guld
Intern identifierare: RS2025/1086
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18510000 Smycken och liknande artiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 18511000 Ädelstenar till smycken, 18513000 Smycken (varor), 18513200 Guldsmide
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000