378940-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för 8 st rörbroar inom mellersta regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för 8 st rörbroar inom mellersta regionen
Beskrivning: För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för 8 st rörbroar inom mellersta regionen
Intern identifierare: KOM-417584
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för 8 st rörbroar inom mellersta regionen