See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profil- och presentprodukter
Beskrivning: Upphandling avseende ramavtal för profil- och presentprodukter till Linköpings universitet.
Intern identifierare: LiU-2024-02168
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELLA KRAV