2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projekteringsledare geoteknik, berg och spont Mälarbanan
Beskrivning: 1 resurskonsult som Projekteringsledare geoteknik, berg och spont Mälarbanan. Beläggning 80-100%.
Intern identifierare: KOM-417849
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projekteringsledare geoteknik, berg och spont Mälarbanan