2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI: Dehydreringsinstrument
Beskrivning: Dehydreringsinstrument för patologilaboratorier
Intern identifierare: RS 2024-03109
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)