See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytt- och montagetjänster
Beskrivning: Upphandling av Flytt- och montagetjänster till Region Örebro län.
Intern identifierare: 23RS12558
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del