379218-2018 - ÄndringSverige-Mönsterås: Larmsystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetsskapande tjänster
Referensnummer: U-062-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp, installation och driftsättning av trygghetsskapande teknik och trygghetslarmsystem för minst 4 (eventuellt 5) boenden i Mönsterås kommun.