2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konkurrensutsättning av DIS - Renovering kallmur - Utkiken 19
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - Stenarbeten 8164, Kvalificerad DIS Stenarbeten
Intern identifierare: SB 2026/406
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262510 Stenarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45262500 Murning och tegelläggning, 45262511 Stenhuggning, 45262512 Arbeten i bearbetad sten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konkurrensutsättning av DIS - Renovering kallmur - Utkiken 19