See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operationshandskar
Beskrivning: regionens behov av operationshandskar.
Föregående meddelande: 258054-2023
Intern identifierare: RS 2022-03771
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141420 Operationshandskar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1)