379287-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Golvvårdsmaskiner – Kombiskurmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKombiskurmaskiner
BeskrivningRegion Dalarna välkomnar leverantörer att lämna anbud på ett ramavtal gällande beställarens behov av kombiskurmaskiner.
Intern identifierareSN 2025/123
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner, 42995000 Diverse rengöringsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000