See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar
Beskrivning: Uppdraget avser en helhetslösning för inom- och utomhusskyltning för kontinuerliga beställningar och leverans under avtalsperioden. Uppdraget omfattar också tjänster såsom rådgivning, montering/nedmontering, rengöring samt reparation av skyltar.
Intern identifierare: UE23.031
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del