379386-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Individuellt ventilerat bursystem (IVC system)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIndividuellt ventilerat bursystem (IVC system)
BeskrivningLunds universitet, avser att teckna avtal med en (1) leverantör för leverans, installation och service av Individuellt ventilerat bursystem (IVC system).
Intern identifierareV 2025/474
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareIndividuellt ventilerat bursystem (IVC system)