2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering för representation vid Stockholms universitets representationslokal
Beskrivning: Stockholms universitet avser att ingå ett ramavtal med en leverantör som kan erbjuda ett heltäckande cateringkoncept till Spökslottet (Schefflerska palatset). Spökslottet är en kulturhistoriskt värdefull byggnad som används för universitetets representation och andra formella evenemang.
Intern identifierare: SU FV-1251-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner
Ytterligare klassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering, 55500000 Matsalstjänster och catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Catering för representation vid Stockholms universitets representationslokal