379428-2017 - ResultatSverige-Göteborg: Bortforsling av fordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsflyttning.
Referensnummer: 17/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50118110 Bortforsling av fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Bärgning och uppställningsplats av fordon.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50118100 Bärgning av bilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen