See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: EXTERN REMISS: ramavtal förenklingskonsulter
Beskrivning: Kommentarer, åsikter och förbättringsförslag kring vårt underlag för en kommande ramavtalsupphandling för konsultstöd inom specifikt förenklingsområdet mottages tacksamt.
Intern identifierare: Ä 2025-1244
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster