See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Buss klass II eller klass III med inbyte
Beskrivning: Förhandlat förfarande utan föregående annonsering efter avbruten upphandling av en styck buss med inbyte.
Intern identifierare: FAM 2026/52
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34121000 Bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000