379579-2026 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Avrop DIS Vinterväghållning - Snöröjning del av Vöfabs bestånd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop DIS Vinterväghållning - Snöröjning del av Vöfabs bestånd
Beskrivningse ffu
Föregående meddelande460565-2024
Intern identifierare24/171
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000