2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende planta och plantering Z
Beskrivning: Ni inbjuds här att lämna anbud inom skogsvårdstjänst planta och plantering inom Jämtland (länsbokstav Z) med avtalsstart säsong 2024. Uppdragen är indelade i nedan anbudsområden vilka det står anbudsgivaren fritt att välja vilket/vilka anbudsområde/n som anbud ska inges på. Z1 Strömsunds- och del av Krokoms kommun, Z2 Åre- och del av Krokoms kommun och Z3 Härjedalen- och Bergs kommun.
Intern identifierare: 0884/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal avseende planta plantering Z