2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för jord
Beskrivning: Omfattar ramavtal för jord leverat och avhämtat, tidigare upphandling genomförd med diarienummer 2026TEN/0064. Där inga giltiga anbud inkom. I denna upphandling får inbjudna anbudsgivare lämna in priser på efterfrågade produkter.
Intern identifierare: 2026TEN/0352
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212400 Jord
Ytterligare klassificering (cpv): 14211000 Sand
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för jord