2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Upphandling av upphandlingskonsulter åt 5 regioner.
Intern identifierare: IN-IN23-0346
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del