379874-2024 - Resultat
Sverige – Tolktjänster – Teckenspråktolktjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeckenspråktolktjänster
BeskrivningDenna upphandling avser teckenspråkstolktjänster till Region Örebro län.
Intern identifierare23RS8663
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del