379880-2016 - ResultatSverige-Karlstad: Konsulttjänster för företagsutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Konsultstöd förändringsledning inför aktivitetsbaserat arbetssätt.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänstekategori: nr 11: Organisationskonsulttjänster [6] och därmed sammanhängande tjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Karlstad.
Nuts-kodSE311 Värmlands län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Konsulstöd för att leda arbetet med att implementera nödvändiga processer vid förändring till aktivtetsbaserade arbetsformer.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 98342000 Arbetsmiljötjänster
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.