See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Vinterväghållning - Snöröjning Norr 1
Beskrivning: Avropet avser snöröjning på Norr 1
Föregående meddelande: 460565-2024
Intern identifierare: 24/168
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000