2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kjula skola - Rivning och nybyggnad
Beskrivning: Rivning av befintlig byggnad och nybyggnation.
Intern identifierare: 26/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000