380103-2024 - Resultat
Sverige – Bränslen – Natur- /biogasupphandling 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNatur- /biogasupphandling 2024
BeskrivningTrelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierareKS 2024/310
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000