38019-2023 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Programvaruutvecklingstjänster för ritning och bildbehandling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
3 D Visualisering, Ramavtal Eskilstuna
Referensnummer: 22/24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212320 Programvaruutvecklingstjänster för ritning och bildbehandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställaren avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör gällande 3D Visualiserings material för nyproduktion och befintliga fastighetsprojekt.
För att kunna presentera nyproduktion och renoveringar av fastigheter, olika materialval till lägenheter samt invändiga planlösningar. På ett enkelt och verkligt sätt förmedla hur fastigheter, lägenheter och närmiljö kommer att se ut för blivande kunder.