Kort beskrivning
Verksamhetssystem för tekniska förvaltningen/produktionsavdelningen. Det efterfrågade verksamhetssystemet ska tillgodose de behov av IT-stöd Produktionsavdelningen har idag, samt kunna anpassas för att möta morgondagens behov.
Ekonomisk kapacitet
2. F-skatt