2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till kombinerad RFI och hearing avseende Digitala vårdmöten
Beskrivning: Inbjudan till kombinerad RFI och hearing avseende Digitala vårdmöten
Intern identifierare: 24/700
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48515000 Programvara för videokonferens
Ytterligare klassificering (cpv): 48510000 Programvara för kommunikation, 48814000 Medicinska informationssystem