380337-2024 - Resultat
Sverige – Ortopediska hjälpmedel – Ortoser
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrtoser
BeskrivningUpphandling av ortoser till Region Örebro län.
Föregående meddelande010933-2023
Intern identifierare23RS4272
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33183000 Ortopediska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del