See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: Värmdöbostäder AB inbjuder härmed till att lämna anbud avseende städtjänster för trapphus med tillhörande tilläggstjänster så som fönsterputs, flyttstädning etcetera i enlighet med samtliga för upphandlingen aktuella upphandlingsdokument.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97934:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader, 90910000 Städning