380425-2023 - ÄndringSverige-Falkenberg: Skolmöbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler till skola och förskola
Referensnummer: IU22-63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39160000 Skolmöbler
II.1.4.
Kort beskrivning