2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restaurang och catering inklusive fika
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kommunens behov av restaurang- och cateringtjänster.
Intern identifierare: 2024-00051IN
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs som en upphandling enligt 19 kap Lag (2016:1145) om offentlig upphandling LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000