380583-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för transportsystem – Kontraktsuppföljning för entreprenad E10 Morjärv - Svartbyn
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontraktsuppföljning för entreprenad E10 Morjärv - Svartbyn
BeskrivningKontraktsuppföljning i entreprenadskede E10 Morjärv - Svartbyn
Intern identifierareKOM-420665
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71311220 Vägingenjörstjänster, 71312000 Byggnadsteknisk rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKontraktsuppföljning för entreprenad E10 Morjärv - Svartbyn