See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och Däckservice 2024
Beskrivning: Upphandlingen avser Örebro kommuns behov av däck och tillhörande service.
Intern identifierare: Tos 1940/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Ramavtal för däck och däckservice.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Ramavtal för däck och däckservice
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Däck och däckservice
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Tilldelningskriterier
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Administrativa villkor