2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beteendedriven platsutveckling genom partnering
Beskrivning: Bostäder i Borås genomför en upphandling av ramavtal avseende kvalificerad leverantör med bred och djup kompetens inom beteendeförändring och som samtidigt har god förståelse för att utveckla digitala och fysiska platser. Leverantören ska komplettera bolaget med spetskompetens och operativt genomförande inom ett antal olika områden. Ramavtalets innehåll utformas tillsammans mellan Bostäder i Borås och leverantör genom partnering.
Intern identifierare: 24/17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75112100 Administration för utvecklingsprojekt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000