380712-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lastbilar med flak – Lastväxlarbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastväxlarbil
BeskrivningUpphandlingen omfattar tunga lastbilar av typen lastväxlare och tillhörande tjänster såsom serviceavtal och reparationsavtal.
Intern identifierareA322.681/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLastväxlarbil