2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörkopplingar PE PVC rör
Beskrivning: Ramavtalet omfattar Kretslopp och Vattens behov av rörkopplingar avsedda för PE- och PVC-rör i dimensioner 16 – 560 mm.
Intern identifierare: 25/16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000