Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kuvert och Journalmappar.
Referensnummer: 1700303
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30199000 Pappersvaror och övriga föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling omfattar tryckta kuvert och tryckta journalmappar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22800000 Register, kontoböcker, pärmar, blanketter och övriga trycksaker av papper eller kartong, 22852000 Mappar, 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30193000 Pärmar, mappar o. d., 30199230 Kuvert, 30199710 Tryckta kuvert
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen