38075-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Teknikövergripande Projekteringsledare inom Program Mälarbanan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknikövergripande Projekteringsledare inom Program Mälarbanan
Beskrivning1 resurskonsult som Projekteringsledare geoteknik, berg och spont Mälarbanan. Beläggning 80-100%
Intern identifierareKOM-417850
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTeknikövergripande Projekteringsledare inom Program Mälarbanan