2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbyte av fasad och tak samt renovering av fönster, Kålleredgården 1:97 Mölndal
Beskrivning: Projektet avser att på Totalentreprenad genomföra utbyte av fasad och tak samt renovering av fönster. Option på konvertering från direktverkande el till fjärrvärme på fastigheten Kålleredgården 1:97 i Mölndal. Välkomna att lämna anbud!
Intern identifierare: 24/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option om fjärrvärmeanslutning