380774-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Förmånsportal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmånsportal
BeskrivningEn "Förmånsportal" gällande friskvård och förmåner riktat till alla medarbetare i VGR. Personalutskottet har initierat upphandling av tjänsten "Förmånsportal" gällande friskvård och förmåner riktat till alla medarbetare i VGR. För att vara en attraktiv arbetsgivare som har nöjda medarbetare och vara ett alternativ för nya medarbetare behövs en portal som samlar de förmåner som erbjuds. Portalen ska kunna utökas med olika tjänster för förmåner. Den ska samla friskvårdsbidragshanteringen..
Intern identifierareRS 2025-05220
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000