See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialist - vårdens innehåll/hälso- och sjukvårdsstruktur/nära vård
Beskrivning: Upphandling av specialist - vårdens innehåll/hälso- och sjukvårdsstruktur/nära vård
Intern identifierare: 24RS352
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsinbjudan (1) (1)