2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny webb 2024
Beskrivning: Varberg Energi avser att utveckla en ny webb och inbjuder härmed till att ansöka om att få lämna anbud i rubricerad upphandling. Uppdraget som upphandlingen avser är att utveckla en ny webb för Varberg Energis räkning och att under avtalsperioden arbeta tillsammans med Varberg Energi med drift, förvaltning, vidareutveckling och support. Uppdraget är närmare beskrivet i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 24/50
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72243000 Programmeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000