Huvudsaklig CPV-kod 45110000 Rivning av byggnader och schaktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar avvecklings- och elanläggningsarbeten inom flottiljområdet
Karlsborg.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45232000 Anläggnings- och tillhörande arbeten för rörledningar och kablar, 45232221 Transformatorunderstation, 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser:
— En entreprenad
— Omfattning enligt beskrivning